JESIENNA OWOCÓWKA

Jesienna dostawa owocówki

Specjalnie dla Państwa przedstawiamy zestawienie dostępnej w tym sezonie jesiennym owocówki w naszym Centrum Ogrodniczym.  Czy nie tęsknicie za smakiem jabłka lub gruszki z ogródka Babci?  W ofercie  posiadamy popularne stare odmiany drzewek owocowych takie jak 'Konferencje’, 'Antonówki’, 'Kosztele’, 'Węgierka Zwykła’, 'Łutówka’.  Albo za malinami  polskich odmian powtarzającymi owocowanie? To wszystko kupić możecie przy ul. Karczunkowskiej 101.

Nowości

Prezentujemy także NOWOŚĆ odmiany kolumnowe i  jednocześnie SAMOPYLNE drzew owocowych, idealne do uprawy w małych ogrodach i pojemnikach np. na tarasach.  Odmiany te mają zwarty pokrój i rosną maksymalnie do 2 – 2,5 m wysokości. Nie wymagają w celu ograniczenia wzrostu cięcia, jednak mogą być bezproblemowo formowane. Lubią stanowiska słoneczne i osłonięte od wiatru. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanej hodowli odmiany te owocują najpóźniej w 2-3 roku po posadzeniu. Dzięki temu szybko możemy cieszyć się ich plonami.

W sprzedaży posiadamy także sadzonki truskawek (np. 'Senga Sengana’, 'Elsanta’) i poziomek w popularnych, sprawdzonych odmianach.

Przypominamy, że jesień to idealny okres do sadzenia drzewek i krzewów owocowych przez stabilną temperaturę i wysoką wilgotność sprzyjające ukorzenianiu.  Sadzić możemy do pierwszych przymrozków, także jeszcze trochę czasu przed nami! Posadzone jesienią drzewka i krzewy owocowe dadzą obfite plony w następnym roku, ponieważ zdążą się spokojnie przekorzenić i zaaklimatyzować w naszym ogrodzie od posadzenia do wiosny, kiedy to rozpocznie się kolejny sezon wegetacyjny obdarzający nas swoimi plonami!

 

 

GOŁY KORZEŃ KOLUMNOWE SAMOPYLNE
GATUNEK ODMIANA GATUNEK ODMIANA
Grusza ’Chojuro’ Jabłoń ’Waltz’
Grusza ’General Leclerc’ Jabłoń ’Bolero’
Grusza ’Konferencja’ Grusza ’Decora’
Grusza ’Lukasówka’ Grusza ’Dwarff’
Jabłoń ’Antonówka Masłowa’ Wiśnia ’Piemont’
Jabłoń ’Golden Delicious’ Jabłoń ’Polka’
Jabłoń ’Idared’ Grusza ’Sefira’
Jabłoń ’Kosztela’ Czereśnia ’Silva’
Jabłoń ’Kronselka’
Malina ’Polka’
Morela ’Early Orange’
Porzeczka ’Jonkheer van Tets’
Porzeczka ’Rolan’ 
Śliwa ’Węgierka Zwykła’
Wiśnia ’Łutówka’
Wiśnia ’Nefris’

Obraz może zawierać: roślina, drzewo, na zewnątrz i przyroda     Obraz może zawierać: roślina, niebo, drzewo, na zewnątrz i przyroda     Obraz może zawierać: roślina i na zewnątrz

Zapraszamy do odwiedzenia nas w tym sezonie jesiennym i skorzystania z naszej oferty drzewek i krzewów owocowych. Szczególnie przy okazji tej pięknej, słonecznej, jesiennej aury!!!

 

 

Skontaktuj się z nami

Biuro Sprzedaży – Centrum Ogrodnicze Warszawa

ul. Karczunkowska 101
02-871 Warszawa

+48 513 043 670

+48 513 043 671

e-mail: szkolkizamojskie@gmail.com

Godziny otwarcia:

PN – PT 8:00-19:00
SOBOTY 8:00-18:00
NIEDZIELE 9:00-16:00

Szkółka Roślin Ozdobnych

Matcze 146

22-523 Horodło

(84) 651-56-46

791-500-327

Godziny otwarcia:

PN – PT 8.00-16.00

Formularz kontaktowy